Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw zakupów

Fjord Nansen

Szafirowa 1

Chwaszczyno (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola stanów magazynowych oraz zamówienia materiałów niezbędnych do produkcji;

  • pomoc w usprawnianiu produktu na bazie doświadczeń z przeprowadzanych testów jak i własnych;

  • kontrola jakości dostaw;

  • kontrola oznakowania oraz opakowania produktów;

  • wykonywanie kalkulacji dla nowych dostaw;

  • organizacja transportu towaru;

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • dobra znajomość programu MS Excel;

  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej;

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność organizowania sobie pracy;

  • umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie;

  • zdolności analityczne;

  • umiejętności negocjacyjne;

  • głowy pełnej pomysłów i kreatywnego rozwiązywania problemów;

  • znajomość branży oraz zainteresowania sporotwo turystyczne będą dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • dostęp do produktów zanim pojawią się w sklepach oraz wpływ na ich finalne wykonanie;

  • rabaty pracownicze na produkty znanych marek turystycznych;

  • możliwość rozwoju i awansu;

  • wyjazdy na targi branżowe, np. Outdoor by ISPO Monachium;

O nas

Jesteśmy producentem doskonale znanego na Polskim rynku ekwipunku sportowo turystycznego.

Od 25 lat zajmujemy się projektowaniem i udoskonalaniem naszych produktów, które można spotkać w wielu schroniskach, szlakach turystycznych, na obozach harcerskich, czy spływach kajakowych.

Jeżeli jesteś osobą aktywną, interesujesz się turystyką i sportem, a swoją wiedzę chciałbyś zwizualizować w rzeczywistości, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Szukamy pracownika do działu przygotowania produktu, gdzie otworzy się przed Tobą świat sprzętu turystycznego.

Jako młody zespół związany z turystyką oferujemy miłą i zawsze ciekawą atmosferę pracy, w gronie ludzi o niespotykanych zainteresowaniach. Rozumiemy i wspieramy rozwój swoich zainteresowań, szczególnie tych związanych z aktywnością fizyczna i podróżami.