Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw Zakupów i Sprzedaży

DERBY INGREDIENTS POLAND sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wybraną grupą asortymentową,

  • Samodzielne negocjacje handlowe oraz samodzielne podejmowanie decyzji o wyborze dostawców na podstawie cen, jakości i założonej strategii,

  • Rozliczanie dokumentacji handlowej,

  • Realizowanie planów zakupowych na podstawie prognozowanej sprzedaży,

  • Monitorowanie oferty cenowej i asortymentowej na rynku,

  • Nawiązywanie relacji z klientami,

  • Rozwijanie bazy klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny),

  • Sukcesów podpartych realnymi osiągnięciami,

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny). Inny język będzie dodatkowym atutem,

  • Dobrej znajomości MS Office, w szczególności Excel,

  • Wzorowej organizacji swojego czasu pracy,

  • Gotowości do wyjazdów służbowych,

  • Umiejętności analitycznego myślenia, odpowiedzialności i samodzielności.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Pracę w nowoczesnym i komfortowym biurze w centrum Rzeszowa,

  • Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i doświadczeniu,

  • Świetną atmosferę w kreatywnym i przyjaznym zespole,

  • Dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój firmy,

  • Odpowiedzialne stanowisko bez brania udziału w „wyścigu szczurów”,

  • Swobodny dress code,

  • Elastyczny czas pracy – po okresie próbnym możesz pracować też w wybrane dni zdalnie,

  • Pracę od poniedziałku do czwartku od 8-16, a w piątki od 7-15 (lubimy zacząć szybciej weekend),

  • Wyjazdy firmowe oraz imprezy integracyjne,

  • Nowoczesne narzędzia – laptop, telefon,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Szkolenia i wyjazdy, które będą mieć wpływ na Twój rozwój osobisty,

  • Pyszną kawę z ekspresu i dostęp do zdrowych orzeszków, pestek i suszonych owoców 😊

O nas

Jeżeli masz doświadczenie w handlu i szukasz pracy, która da Ci możliwość rozwoju własnego pomysłu na biznes – to jest oferta dla Ciebie.

Jesteśmy polsko-brytyjską firmą specjalizującą się w imporcie i eksporcie orzechów, suszonych owoców, ziaren i pestek. Szukamy do naszego zespołu osoby, która ma pomysł na siebie i chciałaby go realizować razem z naszą firmą. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, które pomogą nam rozwijać Nasz asortyment.

Nie proponujemy Ci typowej pracy, w której ktoś powie co masz robić. Będziesz ekspertem w swojej dziedzinie, dlatego czekamy na kandydatów, którzy mają ochotę realizować ciekawy projekt.

Bardzo dbamy o pozytywną i nie korporacyjną atmosferę w pracy, dlatego szukamy osób, które przekonają nas do siebie nie tylko swoim doświadczeniem ale i osobowością. Stawiamy na ludzi energicznych, niekonfliktowych, otwartych, uprzejmych, dla których ważna jest praca całego zespołu.