Oferta pracy

Specjalista do spraw zakupów

POSTERGALERIAO firmie

4 000‐9 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasza firma zajmuje się produkcją i handlem, główne działy sprzedażny to sieci handlowe oraz sprzedaż internetowa a branża to bardzo szeroko pojęty dom i ogród. Rozwijamy się w bardzo szybkim tempie i potrzebujemy osób chcących tworzyć dużą i solidną firmę która nie zwalnia tempa.

Firma SIKORA poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie dostawców
  • negocjowanie warunków nowych umów jak i istniejących
  • współpraca z działem prawnym
  • rozwój gamy asortymentowej
  • tworzenie zamówień
  • tworzenie strategii sezonowej i produktowej
  • opracowywanie planu zakupowego

 Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
  • mile widziana znajomość drugiego języka: niemiecki, hiszpański, francuski, włoski
  • umiejętność pracy w zespole i jego rozwijania
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub umowę zlecenie (możliwość dostosowania)
  • zarobki na zasadzie podstawa plus premia
  • możliwość stworzenia własnego systemu premiowego
  • możliwość rozwoju
  • możliwość kompletacji własnego zespołu

W CV proszę o zdjęcie, obecny adres zamieszkania oraz rok urodzenia, mile widziany będzie list motywacyjny

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy