Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do spraw zakupów - Product Manager

  • Biała Podlaska, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Biała Podlaska

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie powierzonymi kategoriami produktów (IT lub RTV lub AGD),
    • Stały monitoring ustalonych celów sprzedażowych i marżowych,
    • Stała współpraca z producentami i dostawcami,
    • Negocjacja warunków zakupu,
    • Tworzenie oferty produktowej i kreowanie polityki cenowej,
    • Monitoring działań konkurencji,
    • Współpraca z działem Sprzedaży w zakresie zapotrzebowania na produkty i badania popytu rynkowego,
    • Dbanie o dostępność produktu i rotację magazynową,
    • Przygotowywanie ofert promocyjnych dla działów handlowych,
    • Wprowadzanie nowych produktów do oferty sprzedaży, spotkania z nowymi dostawcami i producentami, prezentacja firmy.

    Wymagania:

    • Dobra organizacja pracy;
    • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji;
    • Umiejętności handlowe;
    • Łatwość nawiązywania kontaktów;
    • Znajomość branży IT/AGD/RTV;
    • Znajomość programu Excel;
    • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    • Umowę o pracę;
    • Atrakcyjne warunki premiowe i przyjazną atmosferę pracy.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem PM za pomocą przycisku Aplikowania