Specjalista do spraw zamówień publicznych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych

    Miejsce pracy: Katowice

    Dyrekcja Zespołu Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach zatrudni pracownika spełniającego poniższe wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • biegła znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych,
    • doświadczenie na stanowisku związanym z zamówieniami publicznymi po stronie Zamawiającego min. 5 lat.

    Zakres obowiązków dla powyższego stanowiska:

    • tworzenie rocznego planu zamówień publicznych;
    • prowadzenie rejestru zamówień publicznych;
    • sporządzanie i przesyłanie do UZP rocznych sprawozdań o udzielonych zamówieniach publicznych;
    • weryfikacja wniosków przetargowych zgłaszanych przez jednostki ZWPS pod względem zgodności z ustawą PZP;
    • prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o składanie ofert w terminie do 30 dni od daty publikacji ogłoszenia.