Logo Pracuj.pl

Specjalista do spraw zarządzania transportem

Grupa BertoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Grupa Berto to międzynarodowa firma wyspecjalizowana w wynajmie pojazdów przemysłowych wraz z kierowcą.

Berto to także: działalność w zakresie informatyki pokładowej, transportu, wynajmu urządzeń dźwigowych oraz transportu multimodalnego.

Grupa posiada 65 oddziałów we Francji oraz za granicą, zatrudnia obecnie 3.900 osób, dysponuje około 5 000 pojazdów.

www.groupe-berto.com

Twój zakres obowiązków

  • bieżące planowanie i optymalizacja pracy pojazdów i kierowców
  • dbałość o jak najlepsze wykorzystanie powierzonych zasobów
  • planowanie przewozów z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów
  • realizacja zamówień klientów w zgodzie interesem i zobowiązaniami firmy przy bezpośredniej współpracy z działem handlowym i działem operacyjnym
  • obsługa administracyjna realizowanych zleceń
  • prowadzenie analiz zużycia paliwa, czasu pracy i zaistniałych naruszeń
  • utrzymywanie stałego kontaktu z kierowcami
  • praca w systemie 4Trans

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach transportowych lub logistycznych.
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą kierowców oraz w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami
  • odpowiedzialność, zdolności analityczne, sumienność, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office a zwłaszcza Ms Excel w stopniu zaawansowanym
  • doświadczenie w pracy w systemie 4Trans lub podobnym
  • znajomość regulacji związanych ze świadczeniem usług transportu towarów oraz pracą kierowców
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej o zasięgu międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • różnorodność wykonywanych zadań oraz pracę pełną wyzwań

Specjalista do spraw zarządzania transportem, Warszawa