Oferta pracy

Specjalista do zbierania funduszy i obsługi darczyńców

Fundacja Marka KamińskiegoO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie funduszy na cele statutowe Fundacji, m.in.:

  • koordynacja projektów w zakresie zbierania funduszy od darczyńców indywidulanych (zrzutki, kampania 1%, akcje sms-we, organizowanie akcji specjalnych),

  • wyszukiwanie programów unijnych, ministerialnych, samorządowych oraz innych możliwych grantów, które umożliwiłyby realizowanie projektów Fundacji,

  • poszukiwanie sponsorów dla kluczowego projektu Fundacji: LifePlanAcademy,

  • obsługa darczyńców indywidualnych (tworzenie list mailingowych, korespondencja z darczyńcami, opieka nad stroną internetową poświęconą datkom, tworzenie newslettera),

  • nawiązywanie kontaktów ze znanymi osobami/influencerami, którzy mogliby stać się ambasadorami Fundacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • otwartość, samodzielność i inicjatywa

  • zaangażowanie, proaktywność oraz nastawienie na realizacje celów

  • mile widziane: doświadczenie w pisaniu wniosków w pozyskiwaniu funduszy z finansów publicznych i umiejętność obsługi baz mailingowych, tworzenia newsletterów

To oferujemy

  • umowę o pracę lub o współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy

  • stałą pensję plus wynagrodzenie prowizyjne bez górnych granic

  • dostęp do platformy benefitowej Motivizer

  • rozwój i szkolenia

  • niezbędne narzędzia pracy – komputer i telefon

  • poprzez swoja pracę umożliwienie młodym ludziom realizacje celów i umocnienie ich poczucia wartości oraz wiary w samego siebie

  • kontakty z wieloma różnorodnymi organizacjami i partnerami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • platforma benefitowa Motivizer

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy