Oferta pracy

Specjalista do zespołu Analiz i Budżetowania

CEDROB S.A.O firmie

CEDROB S.A.

Ujazdówek 2A

Ciechanów

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

W związku z tym poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DO ZESPOŁU ANALIZ
I BUDŻETOWANIA
Miejsce pracy: Ujazdówek 2A, gm. Ciechanów

Zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu budżetu;
  • comiesięczne rozliczanie przychodów i kosztów, analiza odchyleń;
  • sporządzanie analiz i raportów w tym prezentacja wniosków i rekomendacji;
  • przygotowywanie prognoz i symulacji;
  • pozyskiwanie funduszy unijnych;
  • przygotowywanie prezentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, zarządzanie , finanse, rachunkowość, matematyka);
  • doświadczenie w obszarze analiz;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • znajomość procesów biznesowych i umiejętność ich analizy;
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia, wyciąganie i prezentowanie wniosków;
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych;
  • dokładność i terminowość w realizowaniu zadań;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • sumienność i dobra organizacja.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę;
  • pracę w zgranym zespole;
  • udział w szkoleniach.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Ogłoszenie archiwalne