Oferta pracy

Specjalista Dokumentacji Łańcucha Dostaw

Polpharma Biologics

  • Duchnice (pow. warszawski zachodni)

    Duchnice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji Łańcucha Dostaw;

  • Zapewnienie terminowego procesowania rekordów w systemie Trackwise Digital (TWD);

  • Monitorowanie i regularne przeglądy postępu realizacji działań wynikających z rekordów TWD;

  • Raportowanie wskaźników KPI, regularne przeglądy i uaktualnianie procedur;

  • Wsparcie zespołu Łańcucha dostaw w prawidłowym tworzeniu rekordów w TDW oraz analizie powodów odchyleń;

  • Udział w projektach oraz innych działaniach Łańcucha Dostaw.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Minimum 4 lata doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji jakościowej Łańcucha Dostaw;

  • Biegłą znajomość dokumentacji jakościowej i systemu;

  • Biegłą znajomość angielskiego;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.

To oferujemy

  • Prywatną opiekę zdrowotną;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Pracowniczy program emerytalny;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Dodatkowy dzień wolny;

  • i więcej…

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Szukamy osób pełnych pasji, które tak jak my wierzą, że biotechnologia to przyszłość. Entuzjastów, którzy angażują się w pełni w to, co robią. Działają. Dotrzymują słowa. Są otwarci, szczerzy i pełni szacunku wobec każdego, kogo spotkają na swojej drodze.

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy