Specjalista Dokumentacji Utrzymania Ruchu (Administrator Systemu SAP)

Polpharma Biologics

  • Spoldzielcza 4, Duchnice (pow. warszawski zachodni)
    Duchnice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Spoldzielcza 4

Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie utrzymania sprawności technicznej systemów i urządzeń technicznych Spółki;

  • Opracowywanie nowej i modyfikacja istniejącej dokumentacji UR w tym SOP i instrukcji, zarządzanie dokumentacją UR;

  • Administrowanie SAP – zastępstwa za Kluczowego Użytkownika SAP;

  • Udział w planowaniu przestojów technicznych;

  • Współodpowiedzialność za budżet OPEX.

Nasze wymagania

  • Wyższe techniczne (mechanik, elektryk, automatyk);

  • Certyfikaty SEP mile widziane;

  • 5 lat pracy w Dziale Utrzymania Ruchu działającym w środowisku GMP;

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z UR w środowisku GMP;

  • Doświadczenie w opracowywaniu i zarządzaniu dokumentacją UR;

  • Praktyczna znajomość systemów CMMS (zarządzanie UR) najlepiej SAP;

  • Doświadczenie w planowaniu przestojów produkcyjnych;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Pracowniczy program emerytalny;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Dodatkowy dzień wolny;

  • i więcej…

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy