Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista / Doradca techniczno - handlowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    My HVAC Solutions, przedstawiciel, producenta urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, działający na polskim rynku, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klientów w całej Europie poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dobory i sprzedaż urządzeń wentylacyjnych na terenie województwa śląskiego i małopolskiego

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż urządzeń i akcesoriów (głównie rynek B2B)
    • Utrzymanie relacji z klientem
    • Przygotowanie ofert i podstawowych doborów technicznych urządzeń i akcesoriów

    Wymagania:

    • Komunikatywność, kultura osobista oraz zaangażowanie.
    • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
    • Znajomość zagadnień wentylacji i klimatyzacji oraz rynku HVAC mile widziana
    • Wykształcenie wyższe
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
    • Praca na pełny etat
    • Rodzaj umowy: dopasowany do preferencji pracownika
    • Potrzebne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju.

    Chętnych kandydatów prosimy o wysyłanie swojego CV za pomocą przycisku „Aplikuj”