Logo Pracuj.pl

Specjalista doradztwa technicznego

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

  • Czechowice-Dziedzice
    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma, która od ponad 30 lat dostarcza swoim klientom produkty w zakresie odnawialnych źródeł energii. Firma na przestrzeni lat osiągnęła wiodącą pozycję na rynku w zakresie produkcji i dystrybucji kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz fotowoltaiki.

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne klienta B2B oraz B2C z zakresu oferowanych produktów,
  • wsparcie techniczne działów sprzedaży i regionalnych doradców handlowych,
  • przeprowadzanie analiz opłacalności rozwiązań opartych o różne nośniki energii,
  • prowadzenie szkoleń technicznych,
  • współpraca przy tworzeniu dokumentacji produktów oraz materiałów marketingowych,
  • przygotowanie opracowań do projektów technicznych i zestawień materiałowych,
  • analiza ogłoszeń o zamówienia publiczne.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane na kierunku odnawialne źródła energii, inżyniera sanitarna, inżyniera środowiska, energetyka lub pokrewnym,
  • wiedza techniczna w obszarze urządzeń grzewczych,
  • sprawne posługiwanie się programem do projektowania typu AutoCAD,
  • dyspozycyjność w zakresie okazjonalnych wyjazdów w celu prowadzenia szkoleń,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • mile widziana praktyczna znajomość prawa z zakresu odnawialnych źródeł energii,
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

Pracodawca oferuje

  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • system premiowy,
  • ZFŚS.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Arche Consulting Sp z o.o.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Aktualne oferty pracodawcy
SDT/JI

Specjalista doradztwa technicznego, Czechowice-Dziedzice