Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Agro

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski)

    Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie, badanie rynku świeżych warzyw i owoców, pestycydów, nasion i rozsad

  • Przygotowywanie analiz i raportów dla działu Agro

  • Praca z systemami Agrim / SAP

  • Przygotowywanie analiz dot. wykorzystania środków produkcji, w tym materiału siewnego, środków ochrony roślin

  • Nadzór nad dokumentacją i systemami

  • Pomoc w organizacji eventów działu Agro

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne kierunkowe

  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Umiejętność analizy danych

Mile widziane

  • Znajomość rynku rolnego - sektora produkcji warzyw i owoców

  • Znajomość SAP

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

  • Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia

  • Pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, premie świąteczne, wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dziecka, imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • gorące posiłki w miejscu pracy

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mrożonek owocowych i warzywnych, mrożonych ziół oraz dań gotowych dla rynku detalicznego, gastronomicznego i przemysłowego.

Przewiń do profilu firmy