Specjalista ds. administracji

TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna

  • Będzin

    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu i weryfikacji umów z zewnętrznymi wykonawcami w zakresie usług ochroniarskich, utrzymania czystości, remontowych, serwisowych, konserwacyjnych i innych oraz ich monitorowanie i rozliczanie

  • Prowadzenie ewidencji i rozliczeń związanych z umowami dzierżawy, najmu, użyczenia oraz służebności dotyczących nieruchomości nieenergetycznych

  • Przygotowywanie danych do opracowywania planów remontowych i planów sprzedaży środków trwałych

  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby regulacji stanu prawnego nieruchomości nieenergetycznych

  • Realizacja działań w zakresie sprzedaży i zakupu środków trwałych poprzez przygotowanie merytorycznej części SIWZ, udział w postępowaniu zakupowym i sprzedażowym oraz realizacja zadań związanych ze sprzedażą i przyjęciem nabytego środka trwałego wraz z przygotowaniem wymaganych dokumentów

  • Organizacja napraw i konserwacji sprzętu biurowego i gospodarczego

  • Prowadzenie archiwum zakładowego

  • Sporządzanie i realizacja planów zamówień w ramach określonych kategorii zakupowych, w tym wyposażenie biurowe, druki, czasopisma, książki oraz zakup posiłków profilaktycznych oraz ich dystrybucja do wyznaczonych komórek organizacyjnych w Oddziale

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych w zakresie obiektów nieenergetycznych

  • Prowadzenie spraw związanych z opłatami RTV

  • Dokonywanie bieżącej aktualizacji elektronicznej bazy danych nieruchomości

  • Prowadzenie całokształtu spraw związanych z gospodarką mieszkaniową Oddziału

  • Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • 1 rok doświadczenia w obszarze administracyjnym

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Budowanie partnerstwa

  • Proponowanie ulepszeń

  • Dążenie do osiągania wyników

  • Podejmowanie decyzji

  • Stałe doskonalenie się

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (kierunek administracja, prawo, ekonomia, techniczny)

  • 2 lata doświadczenia w obszarze administracyjnym

  • Znajomość aplikacji SAP Classic, ZMS

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • program wdrożeniowy

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Mega Mocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.

Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy