Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

Dealer BMW SikoraO firmie

Dealer BMW Sikora

Warszawska 56

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesu sprzedaży samochodów wg. obowiązujących standardów i procedur

  • Kontrolowanie wewnętrznej dokumentacji sprzedażowej

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji stanowiąc ważne wsparcie w działaniach sprzedażowych

  • Przygotowywanie raportów i analiz z obszarów procesu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe

  • Dobra znajomość MS Office (w tym Excel na poziomie bardzo dobrym)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w księgowości

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Organizację pracy według standardów marki BMW

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do wiedzy, system szkoleń

  • Przyjazną atmosferę pracy