Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji biurowej i logistyki

LOGAN sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia administracyjnego biura
  • Wsparcie sprzedażowe Project Managerów
  • Opracowywanie i prowadzenie korespondencji z Klientami oraz kontrahentami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Sporządzanie wycen
  • Składanie zamówień i nadzór nad ich terminową realizacją
  • Nadzór nad terminowym obiegiem dokumentów
  • Przechowywanie i prowadzenie archiwum dokumentów biura
  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów rozliczeniowych (faktury, rachunki, rozliczenia)
  • Planowanie oraz koordynacja dostaw i zamówień
  • Zarządzanie magazynem: przyjęcia dostaw, wydawanie zamówień, kontrola stanu magazynowego
  • Planowanie montaży wg ustalonego harmonogramu
  • Obsługa Klientów w Showroomie
  • Dbanie o dobre relacje z Klientami
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z partnerami biznesowymi polskimi i zagranicznymi
  • Wykonywanie innych obowiązków biurowo-administracyjnych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność doskonałego planowania i organizacji pracy
  • Samodzielność, kreatywność, dokładność, komunikatywność
  • Zdolnościami negocjacyjne
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Umiejętności analityczne
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja
  • Pakiet opieki medycznej
  • Pakiet Multisport
  • Pracę w komfortowym i nowoczesnym biurze, zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami
  • Różnorodność wykonywanych zadań
  • Podnoszenie kwalifikacji i możliwość rozwoju
  • Udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach u naszych partnerów biznesowych
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Prezenty świąteczne
  • Satysfakcję z pracy oraz wsparcie w realizowanych zadaniach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

- Jesteśmy zespołem ludzi pełnych pasji. Sprawiamy, że oczekiwania stają się rzeczywistością.

- Od ponad 25 lat pomagamy realizować marzenia naszych klientów o przestrzeni inspirującej do rozwoju firmy oraz jej pracowników.

- Uczestniczymy aktywnie w zmieniającym się świecie trendów

- Dbamy o nasz Zespół, a nasi ludzie to doceniają, dlatego średni czas pracy w naszej firmie to ponad 10 lat.

- Realizujemy projekty dla m.in.: Capgemini, Amway, Assa Abloy, NCN, Vistula, Castrol, BP, 4F, LOT, TVN, Skanska, Infiniti, HCL i wielu innych

Specjalista ds. administracji biurowej i logistyki, Lublin