Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji biurowej i logistyki

LOGAN sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia administracyjnego biura

  • Wsparcie sprzedażowe Project Managerów

  • Opracowywanie i prowadzenie korespondencji z Klientami oraz kontrahentami,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Sporządzanie wycen

  • Składanie zamówień i nadzór nad ich terminową realizacją

  • Nadzór nad terminowym obiegiem dokumentów

  • Przechowywanie i prowadzenie archiwum dokumentów biura

  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów rozliczeniowych (faktury, rachunki, rozliczenia)

  • Planowanie oraz koordynacja dostaw i zamówień

  • Zarządzanie magazynem: przyjęcia dostaw, wydawanie zamówień, kontrola stanu magazynowego

  • Planowanie montaży wg ustalonego harmonogramu

  • Obsługa Klientów w Showroomie

  • Dbanie o dobre relacje z Klientami

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z partnerami biznesowymi polskimi i zagranicznymi

  • Wykonywanie innych obowiązków biurowo-administracyjnych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność doskonałego planowania i organizacji pracy

  • Samodzielność, kreatywność, dokładność, komunikatywność

  • Zdolnościami negocjacyjne

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność współpracy z ludźmi

  • Umiejętności analityczne

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja

  • Pakiet opieki medycznej

  • Pakiet Multisport

  • Pracę w komfortowym i nowoczesnym biurze, zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami

  • Różnorodność wykonywanych zadań

  • Podnoszenie kwalifikacji i możliwość rozwoju

  • Udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach u naszych partnerów biznesowych

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Prezenty świąteczne

  • Satysfakcję z pracy oraz wsparcie w realizowanych zadaniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

- Jesteśmy zespołem ludzi pełnych pasji. Sprawiamy, że oczekiwania stają się rzeczywistością.

- Od ponad 25 lat pomagamy realizować marzenia naszych klientów o przestrzeni inspirującej do rozwoju firmy oraz jej pracowników.

- Uczestniczymy aktywnie w zmieniającym się świecie trendów

- Dbamy o nasz Zespół, a nasi ludzie to doceniają, dlatego średni czas pracy w naszej firmie to ponad 10 lat.

- Realizujemy projekty dla m.in.: Capgemini, Amway, Assa Abloy, NCN, Vistula, Castrol, BP, 4F, LOT, TVN, Skanska, Infiniti, HCL i wielu innych

Przewiń do profilu firmy