Specjalista ds. administracji biurowej - praca z językiem holenderskim

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Znasz język holenderski? Szukasz stałego zatrudnienia w międzynarodowym środowisku? Aplikuj!

Specjalista ds. administracji biurowej
- praca z językiem holenderskim

Numer ref.: /30/10/2020/PK/56621

zadania

  • Nadawanie odpowiednich kodów celnych
  • Przygotowywanie dokumentów celnych
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Wsparcie procesów zachodzących w dziale
  • Dodatkowe zadania administracyjne

oczekujemy

  • Dobrej znajomości języka holenderskiego w mowie i w piśmie
  • Dobrej znajomości programów z rodziny MS Office
  • Dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Dyspozycyjności do pracy na zmianę popołudniową

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Plan emerytalny PPE finansowany przez pracodawcę
  • Cotygodniową dostawę świeżych owoców
  • Bibliotekę pracowniczą
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy