Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

  • Brześć Kujawski

    Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Całościowa obsługa administracyjno-biurowa Zakładu

  • Odpowiedzialność za zaopatrzenie biura

  • Koordynacja serwisów zewnętrznych i komunikacja z dostawcami

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie (poczta wychodząca i przychodząca, rejestracja faktur)

  • Obsługa rozliczeń służbowych Zarządu

  • Pomoc w organizacji podróży służbowych – organizacja transportu, rezerwacja hoteli itp.

  • Zarządzanie salami konferencyjnymi

  • Organizacja i obsługa spotkań Zarządu

  • Wydawanie niezbędnego wyposażenia nowoprzyjętym pracownikom (np. klucze, identyfikator etc.) oraz rozliczanie z niego pracowników kończących współpracę

  • Bieżąca obsługa recepcji (m.in. witanie gości, obsługa połączeń telefonicznych)

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Pozytywne nastawienie do Klienta

To oferujemy

  • Rozwój osobisty i zawodowy

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzenia swoich kompetencji

  • Wsparcie zespołu i dobrą atmosferę pracy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę zewnętrzną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" Sp. z o.o. jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane są w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Dostarczamy komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive sięgają roku 1957 w Norwegii a aktualna siedziba firmy znajduje się w Szwajcarii. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, zakład w Pruszkowie k/Warszawy, zakład w Koluszkach k/Łodzi a od 2017 roku mamy nowy zakład w Brześciu Kujawskim.

Przewiń do profilu firmy