Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

Gdańska 123

Bydgoszcz

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa TU na Życie to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym oddziale w Bydgoszczy na stanowisku:

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Bieżąca obsługa oddziału (np.: rejestrowanie sprzedaży/produkcji; zarządzanie dokumentacją, przygotowywanie ofert)
  • Obsługa agentów współpracujących z oddziałem
  • Obsługa i wsparcie klienta
  • Codzienna współpraca z centralą w zakresie sprzedaży oraz przepływu informacji

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy biurowej lub w pracy w oddziale
  • Przynajmniej średniozaawansowanej znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
  • Dokładności, staranności i rzetelności

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki pracownicze na nasze produkty
  • Dofinansowania do szkoleń
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy