Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

Envio Group Poland Sp. z o.o. sp.k.O firmie

Envio Group Poland Sp. z o.o. sp.k.

Jagiellońska 21

Bydgoszcz

Envio Group jest spółką spedycyjną organizującą transport towarów na terenie Europy oraz Azji od 2013 roku. Firma tworzona jest przez młodych i ambitnych ludzi, którzy wiedza czego chcą i otrzymują za to adekwatne wynagrodzenie.

Stawiamy na przejrzystość i wiarygodność, dlatego zdobyliśmy Certyfikat Rzetelności i cały czas uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Dbamy nie tylko o zyski, ale przede wszystkim o poszanowanie klientów oraz pracowników. Zostaliśmy wyróżnieni jako lider polskich firm "Złotą Setką Kujaw i Pomorza", a dynamiczny rozwój okazał się kryterium do przyznania nam nagrody "Geparda Biznesu". Za prestiż na tle konkurencji doceniono nas "Orłem Polskiej Przedsiębiorczości". Nasz zarząd, w 2018 roku, został nagrodzony "Menadżerem Roku" co daje nam spokój i poczucie stabilizacji na rynku pracy.

Poszukujemy osoby do długoletniej współpracy, która chce związać się ze stabilnie rozwijającą się firmą, na stanowisku:

Twoje zadania:

  • koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych
  • bieżący kontakt z kontrahentami
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy
  • realizacja pozostałych wyznaczonych zadań administracyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu Microsoft Office
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy wszystkim:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze
    od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 16:00
  • PRESTIŻOWE BIURO I NARZĘDZIA PRACY
  • MOŻLIWOŚĆ AWANSU
  • REGULARNE SZKOLENIA
  • NAUKA JĘZYKA OBCEGO
  • DARMOWA PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • KARTA DO KIN I OBIEKTÓW SPORTOWYCH
  • WYJAZDY INTEGRACYJNE
  • CODZIENNY, BEZPŁATNY CATERING
  • półroczny dodatek świąteczny
  • praca w młodym i energicznym zespole
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.enviogroup.com oraz funpage'a www.facebook.com/EnvioGroupCrew

Ogłoszenie archiwalne