Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

Voessing Polska Sp. z o.o.

  • Tadeusza Kościuszki 53, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Tadeusza Kościuszki 53

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi i zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów prowadzonego projektu

  • sporządzanie pism i dokumentów dla prowadzonego projektu

  • wsparcie w zakresie umów i rozliczeń dla prowadzonego projektu

  • administracyjne wsparcie kierownika projektu w codziennych zadaniach

  • w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia - inne zadania z zakresu zarządzania projektami / umowami zgodne z preferencjami i umiejętnościami kandydata

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie z zakresu administracji / ekonomii / prawa / budownictwa

  • praktyczna znajomość programów komputerowych, w szczególności środowiska MS Office

  • obsługa urządzeń biurowych

  • odpowiedzialność, samodyscyplina, dokładność

  • zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne

  • chęć dalszego rozwoju

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej w branży inżynierskiej

  • znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne liczne benefity

  • stosowny czas na wdrożenie się

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia nowych doświadczeń

  • udział w realizacji największych projektów infrastrukturalnych w Polsce

  • Wyślij nam swoje CV, a my zaprosimy Cię na spotkanie i ocenimy Twój potencjał, by dać Ci szansę pracy w naszym zespole! Gwarantujemy komfortowe warunki pracy oraz swobodną atmosferę!

O nas

Voessing Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących biur projektów w Polsce. Specjalizujemy się w inżynierii drogowej, kolejowej i konstrukcyjnej (obiekty mostowe, tunele, obiekty kubaturowe). Dodatkowo wykonujemy specjalistyczne projekty branżowe.

W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy do naszej centrali kandydatów na stanowiska administracyjne i kierownicze.