Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji

  • Chełm, lubelskie
  • Specjalista
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Stacja Dializ w Chełmie

    Warto z nami pracować, gdyż:

    • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
    • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
    • mamy najwyższe standardy pracy, by chronić bezpieczeństwo,
    • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.

    Opis stanowiska:

    Obsługa administracyjno-księgowa stacji dializ,
    w tym dokumentów rozliczeniowych z NFZ.

    Oczekujemy:

    • minimum średniego wykształcenia,
    • bardzo dobrej organizacji własnej pracy,
    • znajomości pakietu MS Office,
    • sumienności w wykonywaniu obowiązków.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę,
    • pakiet socjalny.

    Fresenius Medical Care w Polsce

    Fresenius Medical Care Worldwide

    Fresenius - pasjonaci z misją. Zobacz więcej »

    bottom