Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

IDLO firmie

3 400‐4 500 zł brutto / mies.

IDL

Fabryczna 7

Czarna Białostocka

IDL to przedsiębiorstwo działające od kilku lat na terenie Podlaskiego Parku Przemysłowego w Czarnej Białostockiej. Specjalizujemy się w sortowaniu odzieży używanej oraz jej eksporcie na rynki afrykańskie, azjatyckie oraz do krajów Europy Zachodniej. Od początku naszego istnienia stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy m. in. dzięki wysokim standardom naszej pracy oraz wyjątkowej załodze.

W związku z prężnym rozwojem naszej działalności poszukujemy skrupulatnej, dobrze zorganizowanej, komunikatywnej oraz nastawionej na długoterminową współpracę osoby, która chciałaby wspólnie z nami realizować cele Firmy, obejmując stanowisko
Siedziba IDL mieści się niedaleko miasta Białystok

Zadania:

  • sporządzanie różnego rodzaju raportów i zestawień
  • prowadzenie sekretariatu (m. in. obsługa firmowej poczty mailowej i tradycyjnej, dbanie o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów w firmie, współpraca z dostawcami mediów, przygotowywanie zamówień)
  • obsługa administracyjna dostawców i odbiorców (m. in. wprowadzanie do systemu faktur kosztowych, wystawianie faktur sprzedażowych, przygotowywanie dokumentacji do wysyłek, obsługa administracyjna sprzedaży online, współpraca z zewnętrznym Biurem Rachunkowym)
  • obsługa administracyjna pracowników (m. in. ewidencja czasu pracy, rozliczanie zaliczek, współpraca z zewnętrznym Specjalistą Kadrowo-płacowym)
  • bieżąca współpraca z pozostałymi pracownikami podczas realizacji powyższych zadań.

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (potwierdzone doświadczeniem m. in. umiejętności: obsługi urządzeń biurowych, obsługi korespondencji przychodzącej i wychodzącej, rejestrowania i wystawiania faktur, realizacji zamówień na artykuły biurowe i higienicznych, współpracy z innymi pracownikami oraz dostawcami)
  • wysoka dokładność, staranność i terminowość w działaniu
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • bardzo dobre umiejętności posługiwania się MS Excel
  • szybkość i chęć uczenia się
  • odpowiedzialność za realizację zadań
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na długoterminową współpracę
  • posługiwanie się językiem angielskim w sposób komunikatywny.

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie w przedziale 2700-3300 zł netto
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się Firmie, będącej częścią międzynarodowej Grupy
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy, opartą na partnerskich relacjach
  • indywidualną ścieżkę rozwoju
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kompetencji.
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłane CV poprzez opcję „Aplikuj”. Mile widziany także list motywacyjny.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma IDL Damian Lewonowski, ul. Fabryczna 7, 16-020 Czarna Białostocka. Państwa dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko w okresie do 6 miesięcy od ogłoszenia rekrutacji. Wszelkie przekazane przez kandydata dane wykraczające poza zakres wymagany prawem pracy są udostępnione dobrowolnie za zgodą aplikującego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy