Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

CitoNet Śląski sp. z o.o. należąca do Grupy TZMOO firmie

  • Czeladź

    Czeladź, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa poczty przychodzącej wychodzącej, w tym prowadzenie rejestrów poczty, przygotowywanie pism i korespondencji służbowej,

  • obsługa faktur w systemie wewnętrznym ( w tym rejestracja dokumentów),

  • współpraca w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,

  • kontrola ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP,

  • przygotowanie raportów i analiz na potrzeby Spółki,

  • współpraca z partnerami zewnętrznymi w obszarze administracji, a w szczególności w zakresie usług sprzątania oraz dostaw artykułów i sprzętu biurowego,

  • bieżąca kontrola stanu artykułów administracyjnych,

  • zapewnienie terminowych dostaw w szczególności środków higienicznych i czystości, artykułów biurowych,

  • prowadzenie dokumentacji administracyjnej i nadzór nad umowami z kontrahentami w obszarze administracji oraz prawidłową archiwizacją umów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, zarządzanie),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność, terminowość wykonywania obowiązków,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność obsługi Windows i Google Workspace,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2),

  • czynne prawo jazdy kat. B i bieżąca praktyka w prowadzeniu auta.

To oferujemy

  • pracę ciekawą i pełną wyzwań,

  • stabilną pracę – zatrudniamy na umowę o pracę na pełen etat,

  • przyjazną pracę – taką mamy atmosferę,

  • profesjonalną pracę – tacy są nasi pracownicy,

  • rozwojową pracę – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu oraz pracy za granicą.

CitoNet Śląski sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO

Centra Usług CitoNet to spółki świadczące usługi sterylizacji, prania, wynajmu

narzędzi chirurgicznych oraz odzieży operacyjnej i bielizny pościelowej, a także

kompletowania jałowych pakietów, składających się z materiału opatrunkowego,

obłożeń, fartuchów, a także narzędzi chirurgicznych. Sieć Centrów Usług CitoNet

tworzy sześć placówek: w Łodzi, Bydgoszczy, Krakowie, Szczecinie, Swarożynie i

Warszawie. Obecnie powstaje najnowocześniejsza pralnia w Czeladzi, w której będą świadczone usługi pralnicze według najwyższych standardów jakościowych.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony : www.tzmo-global.com