Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland

aleja Józefa Piłsudskiego 92

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialny za:

Zadania z zakresu Administracji:

• wsparcie obsługi administracyjnej BCOE,

• obsługa systemu faktur, zapotrzebowań, zamówień na potrzeby biura,

• przygotowywanie raportów/prezentacji/materiałów zleconych przez przełożonego,

• prace administracyjno-biurowe,

• wsparcie w planowaniu i kontrolowaniu kosztów funkcjonowania biura,

• kontrola stanu materiałów biurowych i produktów spożywczych, tworzenie zapotrzebowań i zamówień,

• kontakty z dostawcami,

• organizacja spotkań firmowych oraz koordynacja uczestnictwa w konferencjach,

• kontrola merytoryczna faktur – rozliczanie, akceptacja, współpraca z księgowością i kontrolingiem,

• rozliczanie służbowych wydatków i delegacji Zarządu,

• współpraca z zespołem komunikacji.

Zadania z zakresu Odpowiedzialności Społecznej:

• organizacja wolontariatu pracowniczego, tworzenie inicjatyw społecznych, wspieranie organizacji zewnętrznych,

• angażowanie pracowników w prowadzone działania,

• przygotowanie materiałów komunikacyjnych.

Nasze wymagania

  • osoba zorientowana na działanie, posiadająca zdolność szybkiego uczenia się,

  • osoba ze znajomością systemu obsługi faktur,

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność współpracy z różnymi grupami społecznymi,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • umiejętność korzystania z pakietu Microsoft Office (przede wszystkim Excel i PowerPoint),

  • zaangażowanie, motywacja oraz zdolności organizacyjne,

  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,

  • umiejętność zarządzania czasem - nadawanie priorytetów zadaniom,

  • elastyczność i gotowość do wykonywania nieszablonowych (ciekawych) zadań,

  • szybkość dostosowania się do zmian,

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),

  • czynne prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Szkolenia profesjonalne i rozwojowe

  • Możliwość dofinansowania Twojego rozwoju

  • Udział w interesujących akcjach CSR

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Hutnika

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Do zespołu Rozwoju Biznesu, Infrastruktury i Komunikacji (Business Development, Infrastructure and Communication) poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Administracji.

Przewiń do profilu firmy