Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

Mirai Motors Sp. z o.o. sp.k.

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa Mirai jest autoryzowanym dealerem marek Mazda oraz Ford. Szybko rozwijającym się, stabilnym dealerem samochodowym działającym na Śląsku.  Posiada salony sprzedaży w Zabrzu, Tarnowskich Górach, Sosnowcu, Tychach, Bytomiu oraz Dąbrowie Górniczej.

Opis stanowiska:

  • Administracja dokumentów związanych z zakupem oraz sprzedażą samochodów.
  • Kontakt z działem księgowym i bieżące przekazywanie dokumentacji.
  • Nadzorowanie procesów logistycznych, w tym transportu samochodów.
  • Wypełnianie deklaracji oraz dokumentów.
  • Kontakt oraz współpraca z firmami zewnętrznymi oraz podwykonawcami.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy.
  • Sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Umowę 2B2 lub umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Stabilność zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie.
  • Elastyczny czas pracy.

Ogłoszenie archiwalne