Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji - dział wysyłek i biura

NUTOPI sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z firmami spedycyjnymi, kurierami w zakresie zlecania transportu i przyjmowania towarów

  • asystowanie przy wysyłkach

  • współpraca z agencją celną

  • współpraca z działami: księgowości, sprzedaży, produkcji oraz magazynem

  • Zarządzanie dokumentacją oraz powierzchnią biurową firmy

  • przygotowanie dokumentacji do księgowości

  • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją pracowniczą

  • asystowanie w zakupach na potrzeby działów magazynu, produkcji oraz administracji

  • realizacja zadań zleconych przez przełożonego

  • zadania związane z marketingiem firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne.

  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej w języku polskim i angielskim.

  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie.

  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć doskonalenia się.

  • Dokładność.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Znajomość pakietu MS Office, Adobe Reader, Share Point itp.

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Wiedza z zakresu biologii/diagnostyki medyczne będzie dodatkowym atutem.

Siedziba firmy NUTOPI Sp. z o.o. znajduje się w Poznańskim Parku Naukowo Technologicznym (PPNT) - tętniącym życiem środowisku start-upów. Nasz zespół składa się z siedmu pełnoetatowych pracowników zajmujących się rozwojem oraz produkcją produktów do diagnostyki In Vitro (produkty IVD). Pracujemy z technikami takimi jak ELISA (Enzyme Linked Immunosorbent Assay), LFI (Lateral Flow Immunoassay), PETIA (Particle-enhanced turbidimetric immunoassay).

Przewiń do profilu firmy

Zadania na stanowisku

  • Wysyłki – pakowanie, zamawianie odbioru przesyłek, śledzenie wysyłek, kontakt z odbiorcą, przygotowanie/aktualizacja procedur związanych z wysyłkami, zamawianie niezbędnych materiałów.

  • Księgowość – przygotowanie dokumentacji/faktur do księgowości.

  • Kadry – prowadzenie dokumentacji pracowniczej; przeprowadzanie szkolenia wstępnego nowych pracowników oraz dopilnowanie odbycia szkoleń obowiązkowych przez pracowników.

  • Marketing - pisanie treści materiałów marketingowych, projektowanie materiałów marketingowych, kontrolowanie strony internetowej, badanie rynku, kontakt z klientami i potencjalnymi partnerami biznesowymi, przygotowanie propozycji biznesowych oraz umów (we współpracy z prezesem).

  • Dokumentacja i powierzchnia biurowa – nadzór nad dokumentacją, dbanie o czystość powierzchni biurowej.

Aplikacja

CV w oraz krótki e-mail motywacyjny w języku angielskim.

Rozpoczęcie pracy – jak najszybciej.

Umowa o pracę niepełny wymiar czasu pracy 24 godz. (pon-środy).

(Jeśli jesteś zainteresowany wyłącznie pracą na pełen etat, podaj tę informację podczas aplikowania).

Wynagrodzenie

Do negocjacji – w zależności od posiadanych umiejętności/wykształcenia.