Ta oferta pracy jest nieaktualna od 439 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym, zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w ok. 40 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia ponad 11 000 pracowników.

    Fabryki Lincoln Electric w Polsce ulokowane są na Dolnym Śląsku: Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. w Bielawie oraz Lincoln Electric i Harris Calorific International w Dzierżoniowie.

    Więcej informacji na stronach: www.lincolnelectric.pl oraz www.ichooselincoln.eu.

    Miejsce pracy: Dzierżoniów

    Zakres obowiązków:

    • wspieranie administracyjnie Dyrektora, Kierowników i innych członków Zespołu,
    • zapewnienie skutecznego przepływu informacji w Spółce oraz koordynowanie obiegu dokumentów,
    • zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania sekretariatu (poczta, raporty, druki, rozliczenia),
    • przygotowywanie raportów i zestawień,
    • organizacja spotkań biznesowych i konferencji,
    • współpraca z partnerami biznesowymi,
    • nadzór nad firmami zewnętrznymi (ochrona, sprzątanie, etc).

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • min. średnie wykształcenie,
    • umiejętność nawiązywania kontaktów,
    • samodzielność i odpowiedzialność,
    • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
    • umiejętność planowania,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • sprawne posługiwanie się MS Office,
    • rzetelność i skrupulatność,

    Oferujemy:

    • możliwości rozwoju,
    • atrakcyjne warunki pracy,
    • stabilną pracę w energicznym zespole,
    • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • wysoką kulturę organizacyjną ,
    • pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia jednocześnie informując,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Harris Calorific Int. z o.o /Lincoln Electric  z siedzibą w Dzierżoniowie przy ul. Strefowej 8. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem postępowania rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane również w celach przyszłych rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.