Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI

pI. Solidarności 1

Młyniska

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie floty samochodowej

  • obsługa i nadzór systemu parkingowego

  • nadzór nad wykorzystaniem telefonii mobilnej

  • realizacja przewozów osobowych, transport eksponatów

  • dystrybucja korespondencji wychodzącej

  • aktywne poszukiwanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych, zmierzających do optymalizacji działania nieruchomości i instytucji

  • rejestracja zdarzeń gospodarki magazynowej z wykorzystaniem obowiązujących procedur, procesów i narzędzi

  • realizacja działań związanych z wydawaniem/wysyłką towarów, materiałów, produktów z magazynu

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenie średnie

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku np. w dziale administracji

  • prawo jazdy kategorii B

  • biegła znajomość narzędzi pakietu MS Office

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywane zadania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej instytucji kultury

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zadań

  • dodatkowe świadczenia płacowe i pozapłacowe w ramach tzw. pakietu socjalnego

  • możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej, karnetu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • doskonałą lokalizację w centrum Gdańska

  • darmowy parking podziemny

  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

  • przyjazną atmosferę pracy i otwartość na Twoje pomysły

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci