Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

  • Równa 2, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Równa 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Centrali Telefonicznej Zakładu Produkcyjnego

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • porządkowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów

  • przyjmowanie, rejestracja, opisywanie i zatwierdzanie fv w systemie obiegu dokumentów

  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe i spożywcze

  • koordynowanie i realizacja bieżących spraw administracyjnych

  • współpraca z innymi działami firmy

  • obsługa spotkań

  • dbanie o porządek w biurze

Nasze wymagania

  • biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office w szczególności Word, Excel

  • sprawna obsługa urządzeń biurowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy, dokładność, szybkość

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku 8-16

  • wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • możliwość rozwoju poprzez udział w programie szkoleń wewnętrznych oraz szkolenia zewnętrzne związane ze specjalizacją

  • program sportowy ECOL ACTIVE

  • liczne akcję związane z ochroną przyrody:)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie