Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Europejskie Centrum Solidarności
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres zadań:

    • Nadzór nad sprawną i terminową realizacją działań firm zewnętrznych, w szczególności: ochrony, sprzątania i pielęgnacji zieleni
    • Dokonywanie rozliczeń kosztów mediów
    • Pomoc przy organizacji prac remontowych i modernizacyjnych
    • Prowadzenie procedur związanych ze zgłaszaniem i likwidacją szkód, współpraca z brokerem ubezpieczeniowym
    • Przeprowadzanie codziennych inspekcji powierzchni wspólnych nieruchomości oraz powierzchni najmu
    • Aktywne poszukiwanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych zmierzających do optymalizacji działania nieruchomości i instytucji
    • Pomoc w przygotowywaniu raportów i analiz dotyczących funkcjonowania nieruchomości
    • Weryfikacja merytoryczna i rachunkowa poprawności otrzymanych faktur
    • Współpraca z użytkownikami obiektu w zakresie obowiązujących umów, regulaminów, zarządzeń o charakterze organizacyjno – porządkowym
    • Prowadzenie bieżącej korespondencji
    • Przygotowywanie zleceń i umów na zakup towarów i usług
    • Współpraca z innymi Wydziałami ECS
    • Dbanie o wizerunek Europejskiego Centrum Solidarności jako prestiżowej instytucji kultury

    Wykształcenie

    • wykształcenie wyższe

    Preferowane doświadczenie i umiejętności

    • minimum roczne doświadczenie na stanowisku w dziale administracji lub zarządzania nieruchomościami
    • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Word, Excel i PowerPoint
    • umiejętności analityczne
    • samodzielność oraz umiejętność zarządzania czasem
    • mile widziane proaktywne podejście do zadań
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia w unikalnej i prestiżowej w skali Polski i Europy instytucji kultury
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej oraz karnetu sportowego

    Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie swojego
    CV z uwzględnieniem nazwy stanowiska w tytule maila, klikając przycisk Aplikuj.

    Na zgłoszenia czekamy do 28.02.2019 r.
    W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Na podstawie art. 7 ust 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Europejskie Centrum Solidarności z siedzibą w Gdańsku, Plac Solidarności 1, moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    Na podstawie art.4 pkt. 11 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.”

    W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne ich usunięcie. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]