Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w GdyniO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

Arenda Dickmana 62

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy sekretariatu

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych (również dokumentów w języku angielskim)

  • Dbanie o przepływ informacji wewnątrz spółki (szeroka współpraca ze wszystkimi obszarami firmy)

  • Obsługa dokumentów księgowych oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Obsługa procesu zakupowego materiałów biurowych, współpraca z dostawcami

  • Udział we wdrożeniu nowych narzędzi do elektronicznego obiegu dokumentów

  • Koordynacja procesu rezerwacji sal

  • Dbałość o wizerunek Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku o profilu administracyjnym (min. 2 lata)

  • Zaawansowana znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, priorytetyzowania

  • Doświadczenie w dyplomatycznym rozwiązywaniu problemów

  • Samodzielność w działaniu, systematyczność, wysokie umiejętności interpersonalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Chcesz się sprawdzić w programowaniu dla branży militarnej? Interesuje Cię pisanie aplikacji pod systemy zarzadzania walką, rozwiązania technologiczne dla bezzałogowych pojazdów czy projektowanie cyberzabezpieczeń dla wojska – to koniecznie aplikuj!

Należymy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej i projektujemy rozwiązania dla armii, głównie z obszaru technologii morskich. Jesteśmy firmą, która stworzyła pierwszy polski system zarządzania walką SCOT, który funkcjonuje na współczesnych okrętach bojowych Marynarki Wojennej.

Tworzymy aplikacje z dziedziny dowodzenia, zarządzania uzbrojeniem oraz łączności. Pracujemy metodą design thinking, a w zespole stawiamy na wymianę wiedzy i doświadczeń.

Przewiń do profilu firmy