Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji

  • Śrem, Kościan, Kórnik, Gostyń, Leszno, Mosina, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TFP-Grafika Sp. z o.o.

    z siedzibą w Śremie (woj. wielkopolskie).

    Producent tektury falistej, opakowań i standów oraz materiałów POSM

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Śrem

    Zadania:

    • Obsługa centralki telefonicznej oraz poczty elektronicznej firmy
    • Bezpośrednie wsparcie administracyjne i organizacyjne
    • Prowadzenie kasy złotówkowej i walutowej
    • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
    • Pilnowanie terminowości zawierania polis samochodów służbowych
    • Zakup niezbędnych środków do funkcjonowania biura
    • Przyjmowanie gości spółki w tym w języku angielskim

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • prawo jazdy kat. B
    • podstawowa znajomość przepisów prawnych
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel) oraz obsługi urządzeń biurowych
    • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne
    • samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność, obowiązkowość
    • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • świadczenia socjalne, m. in. Karta Benefit Multisport
    • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
    • możliwość doskonalenia języka angielskiego
    Odpowiedzi z załączonym CV z dopiskiem "praca" prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
    do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)