Oferta pracy

Specjalista ds. administracji i BHP

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań związanych z bezpieczeństwem, higieną i ergonomią pracy

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych bhp oraz współudział w szkoleniach okresowych

  • przygotowywanie okresowych analiz stanu bhp oraz przedstawianie propozycji poprawy warunków pracy

  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej

  • udział w przeprowadzaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

  • współudział w opracowywaniu procedur, instrukcji oraz standardów w zakresie BHP i administracji

  • obsługa floty samochodowej

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla spółki

  • pomoc przy innych zadaniach administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie zgodne z wymogami Rozporządzenia RM w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (warunek konieczny)

  • doświadczenie w zakresie służby BHP

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacją pracy

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • nastawienie na realizację celów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat na samodzielnym stanowisku

  • przyjazną przestrzeń biurową w klimatycznej Nowej Hucie

  • niekorporacyjną i swobodną atmosferę

  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Dodatkowe informacje:

Interiowy Dział Administracji odpowiada za sprawne funkcjonowanie firmy i współtworzenie przyjaznego miejsca pracy jakim jest Grupa Interia.pl. Ponadto jest ważnym ogniwem wspierającym codzienną pracę innych działów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. administracji i BHP.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawnej i skutecznej realizacji prowadzonych prac z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz spraw administracyjnych.

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.