Oferta pracy

Specjalista ds. administracji i dokumentacji

ZIELONA-ENERGIA.COM KLIMCZYK FONFARA sp.j.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy biura, dbanie o sprawne funkcjonowanie firmy

  • kompletowanie i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie

  • przyjmowanie, wysyłanie, rozdzielanie oraz archiwizowanie korespondencji firmowej

  • organizacja i obsługa spotkań

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • sporządzanie pism, zestawień i raportów

  • przygotowywanie oraz zgłaszanie wniosków o przyłączenia mikroinstalacji do sieci

  • wykonywanie bieżących prac administracyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • chęć do zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów

  • dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie

To oferujemy

  • umowę o prace na pełny etat

  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

  • miłą atmosferę pracy

  • pakiet medyczny, oraz karnet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • możliwość rozwoju i awansu

  • atrakcyjny system premiowy

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych na rynku klientów biznesowych i indywidualnych oraz rozwiązań powiązanych. Naszą sprzedaż realizujemy poprzez sieć własną, jaki i sieć naszych zaufanych Agentów. W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży potrzebujemy nowych doradców biznesowych, którzy będą rozwijać sektor B2B i B2C. Oznacza to docieranie do nowych firm oraz opiekę nad stałymi klientami, spotkania, negocjacje i wyzwania. Docenianym za jakość wykonania instalacji, kulturę sprzedaży i dzielenie się dobrą mocą: wspieramy sport, najmłodszych i seniorów, WOŚP a także szpitale w walce z koronawirusem.

Chcesz o nas wiedzieć więcej? Zajrzyj na nasz fanpage, profil na Instagramie lub po prostu porozmawiajmy :)

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować:

  • działamy w branży, która się dynamicznie rozwija – wzrost o 182% rok do roku

  • jesteśmy jedną z wiodących firm fotowoltaicznych w Polsce – będziemy atutem w CV

  • zdobywamy prestiżowe wyróżnienia, jak Dobra Marka czy European Quality Certificate®

  • naszych ludzi wspieramy technologią i narzędziami, które ułatwiają pracę

  • wyznajemy zasadę, że dachów wystarczy dla wszystkich – na tym opiera się nasza kultura dzielenia się wiedzą w firmie i sprzedaży

  • codziennie 50 naszych własnych ekip monterskich pracuje na dotrzymanie składanych Klientom obietnic co do terminu i jakości