Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji i Eksportu

Ante-holzO firmie

Ante-holz

Spółdzielcza 2

Kożuchów

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur zagranicznych, krajowych specyfikacji wysyłkowych oraz listów przewozowych

  • bieżące prace administracyjne

  • uzupełnianie statystyk

  • tworzenie raportów

  • archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Office

  • precyzyjność

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • systematyczność i terminowość

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w miłej atmosferze

  • niezbędne narzędzia pracy

Ante-holz

Grupa ante, zatrudniająca 850 osób, produkuje w czterech zakładach w Niemczech i w Polsce nowoczesne produkty z drewna, cieszące się dużym popytem na całym świecie. Działalność grupy ante koncentruje się na następujących obszarach: tarcica, drewno klejone, konstrukcje drewniane, architektura ogrodowa oraz energia.

Przewiń do profilu firmy