Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji i fakturowania

ZND CE Sp. z o.o.O firmie

  • Głogowska 35B
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZND CE Sp. z o.o.

Głogowska 35B

Opole

Jesteśmy największym producentem ogrodzeń tymczasowych i barier w Europie. ZND uzyskało światową renomę jako lider w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości ogrodzeń przenośnych ażurowych, pełnych i barier z oddziałami w Anglii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Holandii i w Polsce. Wychodząc naprzeciw coraz większym oczekiwaniom klientów, ZND stale inwestuje w poszerzenie gamy swoich produktów jak i procesy produkcyjne budując tym samym mocną i stabilną pozycję lidera na rynku.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Fakturowanie
  • Prowadzenie kasy oraz ewidencji magazynowej
  • Składanie zamówień na towary i materiały
  • Ścisła współpraca z działem księgowości i innymi działami w firmie
  • Realizacja zadań biurowo – administracyjnych
  • Współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi
  • Obsługa nieruchomości

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • terminowość i samodzielność w działaniu
  • znajomość języka angielskiego na dobrym komunikatywnym poziomie (warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość programu Sage Symfonia
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i poszerzania kompetencji

Ogłoszenie archiwalne