Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji i Finansów

STAG Solar EnergyO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nowo powstała firma z branży Odnawialnych Źródeł Energii, realizując strategie dynamicznego rozwoju, należąca do grupy kapitałowej spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

w związku z budową naszego Zespołu, poszukuje do swojego biura w Białymstoku
kandydatki i kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjna biura – front office
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej i nadzorowanie jej terminowości
  • tworzenie raportów, zestawień oraz pism na potrzeby wewnętrzne firmy
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, prowadzenie rejestrów dokumentów
  • opieka nad flotą samochodową i telefoniczną – współpraca z kontrahentami
  • zlecone czynności administracyjne
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy wśród klientów i pracowników
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • wprowadzanie oraz procedowanie wniosków kredytowych oraz leasingowych Klientów spółki

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie administracji, finansów lub na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • praktyczna znajomość zagadnień kredytowych oraz leasingowych
  • skrupulatność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • umiejętność przygotowania i redagowania pism
  • wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej
  • prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Spółce
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy