Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji i Floty

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Technologia
    to nasza codzienność.
    Konica Minolta
    Bussiness Solutions Polska

    Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

    W chwili obecnej poszukujemy do Działu Administracji kandydatów na nowo utworzone stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    zakres obowiązków:

    • Zarządzanie przestrzenią biurową - organizacja stanowisk pracy dla nowych Pracowników
    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biur w całej Polsce – ścisła współpraca z Zarządcami budynków, zgłaszanie usterek, zarządzanie środkami trwałymi oraz aktywacja kart dostępu do biura
    • Kontrola i nadzór nad dokumentacją w dziale, przygotowywanie m.in. umów najmu we współpracy z działem prawnym
    • Weryfikacja i analiza kosztów administracyjnych
    • Zarządzanie flotą samochodową w organizacji oraz wsparcie merytoryczne użytkowników samochodów służbowych
    • Inne prace administracyjne zlecone przez Przełożonego

    wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie leasingowej lub w większej organizacji posiadającej flotę samochodową na poziomie min. 100 samochodów
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki administracyjne
    • Dobra znajomość zagadnień związanych z obsługą floty samochodowej
    • Znajomość technik i metod związanych z organizacją pracy
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji i przetargów z dostawcami zewnętrznymi
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym B1 – warunek konieczny
    • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
    • Doskonałe zdolności interpersonalne
    • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Znajomość programu do zarządzania flotą samochodową – będzie dodatkowym atutem

    oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
    • Uczestnictwo w projektach szkoleniowych rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

    proces rekrutacji

    • Wstępną weryfikacją kandydatów może być test predyspozycji zawodowych lub zadanie praktyczne
    • Następnie osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
    • Ostatnim etapem rekrutacji będzie weryfikacja referencji kandydatów
    • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 na adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Robimy startupy od 140 lat.
    Technologia to nasza codzienność.
    Dołącz do nas i zmieniaj świat.