Ta oferta pracy jest nieaktualna od 529 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji i handlu do działu realizacji zamówień hurtowych

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Krysiak Sp. z o.o., zajmująca się od 1990 roku sprzedażą i serwisem sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego uznanych marek,
    w związku z nieustannym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie ofert, cenników, realizacja promocji
    • przyjęcia dostaw krajowych i zagranicznych
    • realizacja zamówień klientów hurtowych
    • telefoniczna obsługa klienta
    • korygowanie dokumentów sprzedażowych
    • prace administracyjno-biurowe

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia przynajmniej średniego
    • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomości Ms Office
    • umiejętności posługiwania się językiem angielskim w piśmie w stopniu średnim
    • znajomości obsługi programu sprzedażowego (np. oprogramowania Comarch ERP XL)
    • kreatywności, analitycznego i praktycznego podejścia do zadań
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • samodzielności i zaangażowania
    • znajomość programów graficznych i zagadnień importowych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • pracę w systemie jednozmianowym
    • różnorodny zakres obowiązków wymagający kreatywności
    • atrakcyjne warunki pracy
    • dofinansowanie pakietu Benefit

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania wraz z formułą wyrażenia zgody na przetwarzanie i przechowywanie przez nas danych do celów rekrutacyjnych.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.