Oferta pracy

Specjalista ds. administracji i inwestycji

STS S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Administracja lokali (punktów sieciowych) znajdujących się w całej Polsce,

  • Monitorowanie usterek w obiekcie, usuwaniem i zlecaniem napraw,

  • Prowadzenie procesów administracyjnych związanych z remontami, funkcjonowaniem lokali, kontaktem z administracją, utrzymywaniem korespondencji z urzędami,

  • Kontrola kosztów mediów,

  • Odpowiedzialność za zamówienia związane z wyposażeniem lokali.

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, asertywność, umiejętności negocjacji,

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy i umiejętność ustalania priorytetów,

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku administracyjnym,

  • Biegła znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość urządzeń biurowych.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym biurze w pełnym wymiarze godzin (8-16),

  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie na życie,

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,

  • Dostęp do Chill Out Room,

  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,

  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,

  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie,

  • Dostęp do programu Referral Bonus.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • firmowe bistro

STS S.A.

STS to nie tylko największy polski bukmacher, ale także jedna z najbardziej innowacyjnych firm technologicznych. Działając w duchu zwinności tworzymy rozwiązania dla naszych klientów na całym świecie. W drużynie STS mamy Muzyków, Biegaczy maratonów, Entuzjastów jazdy konnej, Bohaterów gamingowych, Rowerzystów górskich, Wielbicieli piłki nożnej, a nawet eSportów. Mamy rodziny, singli, introwertyków i amatorów grywalizacji. Od pierwszego dnia, będziesz wiedział, że to jest właśnie miejsce dla Ciebie! Jest teamworkowo, jest ambitnie, ale i przyjaźnie. Wzajemne wsparcie przychodzi nam naturalnie.

Przewiń do profilu firmy