Oferta pracy

Specjalista ds. administracji i jakości - branża recyklingu

STENA Recycling Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Kazimierza Wielkiego 23

Wschowa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją jakościową Instalacji LDPE (linia do przetwarzania folii opakowaniowej)

  • Aktywny udział w reklamacjach dotyczących materiałów wejściowych i produktów z linii przetwarzania folii opakowaniowej LDPE

  • Nadzór nad kosztami oraz ich analiza

  • Obieg dokumentów, archiwizacja i wprowadzanie do systemu

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Przygotowywanie pism oraz prowadzenie korespondencji z urzędami w sprawach administracyjnych i pracowniczych

  • Sporządzanie miesięcznych raportów wewnętrznych

  • Przygotowywanie dokumentacji księgowej oraz raportów związanych z ewidencją magazynową, inwentaryzacjami

  • Zarządzanie dokumentami personalnymi na poziomie działu we współpracy z HR

  • Dbanie o bieżące zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne, biurowe,

  • Nadzór nad współpracą z dostawcami i jakością usług ochrony obiektów, sprzątania, bhp

Podział czasu pracy
50%

Zadania związane z administracją

50%

Zadanie związane z zarządzaniem jakością

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 letnie doświadczenie w pracy, w branży przemysłowej na stanowisku administracyjnym

  • Znasz dobrze i umiesz korzystać z pakietu Microsoft Office (Excel, Outlook, Power Point)

  • Komunikujesz się swobodnie w j. angielskim

  • Jesteś osobą dokładną, energiczną i lubiącą pracę z ludźmi

  • Masz zdolności analityczne

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu zarządzania jakością na produkcji

To oferujemy

  • Umowa o pracę, terminowe wynagrodzenie oraz nagrody premiujące wyniki

  • Indywidualny plan wdrożenia do pracy i opieka doświadczonego pracownika

  • Ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa

  • Bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

  • Szkolenia i kursy zawodowe finansowane przez firmę

  • Udział w rozwoju nowoczesnej instalacji LDPE

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne