Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji i Komunikacji

Unilever Tea Manufacturing Poland

  • Kołodziejska 2, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Kołodziejska 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o obsługę administracyjną biura: poczta firmowa, firmy kurierskie

  • Zarządzanie wspólną przestrzenią biurową (m.in. wyposażenie biura)

  • Zarządzanie firmami współpracującymi (m.in. sprzątanie biura, ubrania robocze, maszyny vendingowe)

  • Koordynacja procesów zakupowych w fabryce

  • Przygotowywanie prezentacji, dokumentów na kluczowe spotkania biznesowe

  • Zarządzanie przepływem komunikacji wewnątrz fabryki

  • Zarządzanie komunikacją zewnętrzną, w tym działaniami z obszaru CSR i Employer Brandingu

  • Organizacja akcji integracyjnych i wellbeingowych dla pracowników

Nasze wymagania

  • Dobrze zarządzasz czasem pracy i potrafisz pracować nad wieloma zadaniami, jednocześnie dbając o ich terminowe wykonanie

  • Lubisz pracę z ludźmi i masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dobrze znasz język angielski, zarówno w mowie jak i piśmie

  • Samodzielnie szukasz rozwiązań

  • Masz minimum roczne doświadczenie w obszarach związanych z administracją, komunikacją

  • W codziennej pracy wykazujesz się cierpliwością, także w stosunku do innych osób, a do obowiązków podchodzisz z dużą dokładnością i zaangażowaniem

  • Dobrze znasz pakiet Office (w szczególności PowerPoint)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w branży spożywczej, w największej firmie herbacianej na świecie

  • Ciekawą, dającą satysfakcję pracę, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy

  • Regularne wynagrodzenie zasadnicze + premię roczną

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Program Emerytalny opłacany przez firmę, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i rodziny, paczki i bony okolicznościowe, benefity świąteczne, imprezy okolicznościowe, nagrody za wprowadzanie usprawnień, program wsparcia dla Pracownika i jego Rodziny

  • Sklepik z produktami Unilever w atrakcyjnej cenie

  • Dużo pysznej herbaty 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • pracowniczy program emerytalny

  • karta Multisport

  • dofinansowanie do wypoczynku pracownika i rodziny

  • bony okolicznościowe

  • benefity świąteczne

  • sklepik z produktami Unilevera w atrakcyjnej cenie

Katowicka Fabryka Herbaty jest częścią największej firmy herbacianej na świecie – ekaterra (część międzynarodowej firmy Unilever). To właśnie tutaj pakujemy najbardziej rozpoznawalną markę herbaty na świecie – Lipton, a także nową ekologiczną, funkcjonalną herbatę Pukka, która podbija serca konsumentów w Europie.

Swoją silną pozycję zawdzięczamy zaawansowanej technologii produkcyjnej (coboty, casepackery, drukarki i skanery 3D) oraz wysoko wykwalifikowanemu zespołowi inżynierów i operatorów, których łączy wspólna pasja do tworzenia najlepszej herbaty na rynku. Dołącz do nas i razem twórzmy herbacianą przyszłość😊

Przewiń do profilu firmy