Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji i Marketingu

Arburg Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administracja działań firmy w zakresie: obsługi poczty, zaopatrzenia biura, samochodów służbowych, ubezpieczenia, HR itp.

  • Obsługa administracyjna infrastruktury firmy (budynek, tereny zielone, itd.)

  • Koordynacja działań sprzedażowych i marketingowych pomiędzy centralą a lokalnym oddziałem firmy tj. tłumaczenia, reklamy itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie, sumienność oraz zdolności organizacyjne

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie

  • Niemiecki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Stabilizację, stały rozwój, doskonałą atmosferę pracy w kameralnym gronie, codzienne podejmowanie samodzielnych decyzji, telefon służbowy, codzienny kontakt z językiem angielskim.

Arburg Polska Sp. z o.o.

Niemiecka firma ARBURG jest jednym z największych producentów wtryskarek do tworzyw sztucznych – znane na całym świecie wtryskarki ARBURG są synonimem jakości i innowacyjności.

ARBURG Polska Sp. z o.o. działa od roku 1992.

Przewiń do profilu firmy