Oferta pracy

Specjalista ds. administracji i obsługi elewatora

Viterra SilosO firmie

Viterra Silos

Bolesława Chrobrego 3

Szamotuły

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie oraz wydawanie towarów zgodnie z awizacją (obsługa programów magazynowych) – w razie potrzeby wsparcie operatorów w wydawaniu towarów na terenie elewatora (obsługa urządzeń)

  • wystawianie faktur, umów oraz oświadczeń dostawców (m.in. sprzedaż i zakup zboża, usługi składowania)

  • bieżąca weryfikacja stanów magazynowych, wykonywanie raportów oraz inwentaryzacji

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji

  • wsparcie kierownika oraz laboratorium

Nasze wymagania

  • wykształcenie m.in. zawodowe lub średnie techniczne

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnej specyfice pracy lub w obszarze związanym z gospodarką magazynową

  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office

  • sumienność, zaangażowanie i gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • gotowość do pracy w nadgodzinach (płatnych!) lub do pracy zmianowej w okresach wzmożonej pracy np. żniwa

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie powiązanej z międzynarodową korporacją Viterra Polska, więcej info na stronach glenport.pl oraz glencorepolska.pl

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, dodatek stażowy)

  • umowę o pracę

  • możliwość szkoleń

  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy, poprzez zapewnienie najwyższych standardów zakresie BHP i programu SAFE AGRI

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • refundacja okularów korekcyjnych

  • odzież robocza

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Viterra Silos to istniejąca od 2008 roku firma będąca częścią międzynarodowej organizacji Viterra Polska. Stabilna pozycja na rynku oraz efektywne zarządzanie to klucz do sukcesu firmy, w ramach której funkcjonuje już 8 elewatorów zbożowych na terenie całej Polski. W naszych magazynach przechowujemy zboża kupowane bezpośrednio od rolników oraz firm handlowych.

Przewiń do profilu firmy