Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji i obsługi klienta

KRAJOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta indywidualnego i biznesowego - połączenia przychodzące

  • Obsługa spotkań na terenie firmy

  • Segregowanie i przekazywanie przychodzącej oraz wychodzącej korespondencji

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Tworzenie i archiwizowanie korespondencji oraz innych dokumentów

  • Realizowanie zleconych zamówień zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami

  • Realizacja zakupów niezbędnych do funkcjonowania firmy

  • Współpraca i kontakt z dostawcami (usługi pocztowe, kurierskie, poligraficzne itd.)

  • Nadzór nad umowami, zleceniami oraz ich archiwizacja

  • Przygotowywanie dokumentów i zestawień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku

  • Zdolności organizacyjne

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

  • Dokładność i odpowiedzialność

  • Duża energia i zapał do pracy

  • Samodzielność i szybkość działania

  • Komunikatywność

  • Obsługa komputera, znajomości pakietu office

  • Doświadczenie na podobnym stanowisko

Mile widziane

  • Rozwijanie profilu marki w mediach społecznościowych

  • Publikowanie różnorodnych treści na wszystkich kanałach SM z uwzględnieniem różnic pomiędzy grupami docelowymi

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie, w nowoczesnym biurze

  • Zgrany zespół i koleżeńskie relacje

  • Możliwość wykorzystania własnych pomysłów

  • Umowę o pracę – 2500 zł netto od pierwszego miesiąca

  • Motywujący i klarowny system premiowy oparty na wynikach firmy, po okresie próbnym

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Praca od 8.00 do 16.00

  • Bony świąteczne

  • Ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne