Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta

PGB Human Resources .

  • Katowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego stałego Klienta, firmy handlowej poszukuje kandydata na stanowisko:

Numer ref.: SAK_0621_KAT_WAI
Opis stanowiska:
  • obsługa procesu realizacji zamówień i ofertowania,
  • informowanie Klientów o produktach, ofertach,
  • kontakt  z kurierami, przyjmowanie, ewidencjonowanie, wysyłka przesyłek pocztowych i kurierskich,
  • obsługa procesu  fakturowania, korygowania faktur, wymiany produktów,
  • odpowiedzialność za prace administracyjne,
  • telefoniczna obsługa stałych Klientów,
  • zajmowanie się reklamacjami,
  • utrzymanie bardzo dobrych relacji z Klientami,
  • prowadzenie dokumentacji firmy,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • inne prace biurowe.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w wystawianiu faktur,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane w kierunku finansowym lub księgowym),
  • mile widziana znajomość języka obcego,
  • znajomość oprogramowania (magazyn/faktury),
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność planowania i radzenia sobie z problemami,
  • mile widziane osoby z doświadczeniem telefonicznej sprzedaży usług/produktów.

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie,
  • elastyczna forma zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość uzyskania premii,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • miła atmosfera pracy,
  • dodatkowo dla chętnych pracowników możliwość rozwoju w kierunku sprzedaży.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne