Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji i obsługi klienta

Uniwersytet Ekonomiczny w KrakowieO firmie

3 7004 300 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontakt ze studentami i prowadzącymi

  • organizacja zajęć

  • organizacja wydarzeń typu wyjazdy szkoleniowe krajowe i zagraniczne, rozdania dyplomów

  • prowadzenie dokumentacji

  • godziny pracy 9:00–17:00

  • konieczność pracy w 1–2 weekendy w miesiącu (dni wolne oddawane w tygodniu)

Nasze wymagania

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego

  • mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego, choć nie jest to warunek konieczny

  • zmysł organizatora / Project Managera

  • duża dokładność, sumienność

  • pogodne usposobienie i umiejętność pracy z ludźmi

  • doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży czy marketingu będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę, która ma sens

  • duże możliwości nauki i poznawania ciekawych ludzi

  • szansę wpływu na przyszłość jednostki

  • wynagrodzenie ok 3700-4300 PLN brutto, w zależności od kompetencji i doświadczenia

  • umowę o pracę w stabilnej organizacji

  • trzynastą pensję :)

  • pracę w centrum Krakowa, z parkingiem na terenie Uczelni

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Krakowska Szkoła Biznesu, to jednostka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie prowadząca studia podyplomowe oraz programy MBA. Tworzymy kilkunastoosobowy zespół nastawiony na zapewnienie uczestnikom studiów świetnych programów, wartościowych i interesujących zajęć. Kształcimy menedżerów i specjalistów po to, aby sprawnie realizowali swoje zadania, osiągali sukcesy dla swoich firm i pomagali swoim pracownikom. To nasz wkład w to, żeby świat stawał się lepszym miejscem.

Przewiń do profilu firmy