Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta

AUTONOMIA - CONSULTING LUCYNA ŁAWNICZAKO firmie

  • Barwicka 14
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AUTONOMIA - CONSULTING LUCYNA ŁAWNICZAK

Barwicka 14

Poznań

Firma doradczo – szkoleniowa w związku z rozbudową struktur firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Ławica ul. Barwicka

Opis stanowiska:

  • koordynacja projektów rozwojowych klientów dofinansowanych z UE
  • obsługa klientów przez telefon (doradztwo w zakresie oferowanych usług, przygotowywanie ofert, kontakt z klientami podczas realizacji usług)
  • realizacja zadań administracyjnych związanych z obsługą klientów
  • planowanie i umawianie spotkań konsultantów, zarządzanie kalendarzem
  • wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • energia, miłe usposobienie i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • sympatia do pracy administracyjnej
  • chęć pracy w zespole pod presją czasu
  • doświadczenie w obsłudze klientów i koordynacji procesów wewnętrznych
  • doświadczenie w obsłudze projektów dofinansowanych z PARP - mile widziane
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

  • pracę w zespole osób pracujących z pasją
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

Ogłoszenie archiwalne